KONST / Litografier / Litografiska blad 8213455
nr 821 3455
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Litografiska blad , 11st, jul & midsommarhälsningar, Bengt Lindström (1925-2008), numrerade, motivets mått: 29x22
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 22 april 2013
kl 20:46:37
1.600 kr
1.800 kr
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström